Power!!!

      Jestem pełna energii po wczorajszych warsztatach kosmetycznych!:D Po raz pierwszy byłam organizatorką czegoś takiego i myślę, że plan udał się w 100% wspaniałe kobietki, świetna atmosfera wszystko poszło tak jak trzeba! Nowe klientki, konsultantki:D wspaniale!!!:D Dla tych, którzy bardzo chcieliby być ale z różnych względów nie mogli informacja-spotkania będą odbywać się raz w miesiącu o dokładnych datach i hasłach pod jakimi będą się odbywać będę informować ja tutaj oraz kawiarni Mamy w Caffe na swoim facebooku klik  :) serdecznie zapraszam wolnej chwili na lemoniadę, ciacho oraz kawkę!

    Dokładna relacja  ze zdjęciami oraz...reportażem będzie niedługo:D Zadbali o to trzej panowie, którzy bardzo profesjonalnie zajęli się zdjęciami oraz nagraniem kilku słów na kamerę:d co prawda było ich mniej niż kobiet ale robili szum i zainteresowanie jak profesjonaliści:p mam nadzieje, że ich materiały będą równie dobre jak poczucie humoru:)
Uwaga wszystkie Panie -proszę przygotować się na październikowe spotkanie! Ruszamy pełną parą! Tym razem maseczki i pielęgnacja dłoni:) co Wy na to? Siedzimy w maseczkach pijemy kawę, czytamy gazetki i plotkujemy?:D czekam na propozycje:)

     Zapraszam wszystkich do konkursu do wygrania bransoletki robione przez utalentowaną Natalię, która ma zaledwie 13lat a już wyrabia takie cuda:D

Poniżej zdjęcia ze słonecznej jesieni:)


spodnie-sh
koszula-sh
pasek-sh
torebka-prezent
buty-claries
biżuteria-no name