Info Radzymin stylizacja nr 1


Miesiąc temu po raz kolejny miałam przyjemność przygotować sesję do okolicznej gazety inforadzymin.pl, która ukazuje się zarówno w druku jak w wersji on-line. W sierpniu po raz pierwszy tu pisałam "o kolorach w naszym ubiorze". Tym razem o materiałach jakie nosimy i odzieży jaką kupujemy.

Razem z Amo la Moda- butik z odzieżą włoską oraz Salonem Fryzjerskim "Agnieszka", stworzyłyśmy sesję do gazety. Wszystko po to, by pokazać, że w Radzyminie też można kupić ciekawe ubrania oraz skorzystać z dobrych usług fryzjerskich czy kosmetycznych. Nie musimy wyjeżdżać do Warszawy, tracić 3 godziny na stanie w korkach oraz męczyć się w galeriach by ubrać się do pracy czy na wesele.


Butik Amo la Moda oferuje szeroki asortyment, miłą obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. A to wszystko w Galerii Jezierski Business Park Al. Jana Pawła 49 B.

Makijaż, paznokcie, fryzura wykonane w Salonie Fryzjerskim "Agnieszka", przez dwie kreatywne Agnieszki, z którymi bardzo zaprzyjaźniłam się po tej współpracy i dzięki temu mam dla Was prezent:) szczegóły poniżej.


Tego dnia wykonałyśmy 3 stylizacje.
Dziś rozkloszowana, dresowa sukienka z różowym akcentem na rękawach. 
Do tego bawełniana bluza, czyli na sportowo. Obuwie: trampki. 
Bardzo przypadł mi do gustu ten zestaw a sukienkę pokochałam!


Tak jak wspomniałam  Agnieszki z Salonu Fryzjerskiego przy ul.Konstytucji 3 Maja lokal 10 zrobiły mnie na bóstwo! Bujne loki i zalotnie pokreślone oko.
Włosy, makijaż i panterkowe pazurki to wszystko ich zasługa! 

cała stylizacja- Amo la Moda

Przy tej okazji ogłoszam promocję: na hasło "Info Radzymin" w Salonie u Agnieszek dostaniecie zniżkę na wszystkie usługi!!!
Ja też w tym tygodniu pędzę robić nową fryzurę oraz pazurki:)

 

A tu kolejny zestaw stworzony na zakupy
Żółta marynarka i kolorowy naszyjnik. 
Uwielbiam takie uniwersalne ubrania, które można komponować na milion sposobów:)


Serdecznie dziękuję za współpracę oraz nowe znajomości:

Kasi z Amo la moda 
Radzymin Galeria Jezierski Business Park Al. Jana Pawła 49 B 
Warszawa ul. Malborska 3
  
Agnieszkom z Salonu Fryzjerskiego "Agnieszka"
Radzymin ul.Konstytucji 3 Maja lokal 10, 791 896 621