Info Radzymin listopad 2014


Radzymin- miasto potęgi i siły.
Jesteśmy, żyjemy i mamy się dobrze! Łączmy siły- radzymińscy przedsiębiorcy


Mój ostatni wpis w kąciku modowym gazety Info Radzymin spotkał się z pozytywnym odbiorem , za co serdecznie dziękuję. Padło wiele ciepłych słów, ale także propozycji jak udoskonalić ten dział. Mieszkańcy Radzymina mają mnóstwo ciekawych pomysłów.  Postanowiłam wysłuchać kilku z nich i w efekcie zaprosić do współpracy okolicznych przedsiębiorców. Połączyliśmy siły, by pokazać jak wiele potencjału tkwi w naszym mieście. Chcieć to móc!Inicjatywa  polegała na tym, aby sesja odbyła się przy współpracy z różnymi przedsiębiorcami z naszej gminy. Każdy z nich miał swój wkład w efekt końcowy, przygotowując: odzież, obuwie, dodatki, fryzurę, makijaż, zdjęcia…uff trzeba się trochę napracować.  Wytypowałam firmy, które w sposób szczególny zwróciły moją uwagę. Wcześniej wiele rzeczy robiłam sama, tym razem wyglądało to tak:

       Czwartek:
dzień przed sesją zakupiłam ubrania  w Amola Moda i obuwie w Buty dla każdego oraz dobrałam w całość 3 stylizacje. Po zgraniu zestawów i  kolorów  AgnesArt stworzyła odpowiednie bransoletki .
        Piątek:
godzina 13.00 makijaż i fryzura w Salonie Fryzjerskim „Agnieszka”,
godzina 16.00 zaczynamy zdjęcia.  Najpierw kilka fotek w Amo la Moda w Park Jezierski, parking oraz Restauracja Pause.
Godzina 18.00 Przeglądamy zdjęcia, jest super! Mamy to! 


Szybko i sprawnie! Taki zespół to potęga. Myślę, że efekt jest przekonujący?
Na koniec pewna myśl:
Po co jeździć na zakupy do stolicy, skoro tu na miejscu mamy zespół specjalistów, którzy oferują profesjonalne usługi  oraz sklepy z produktami dobrej jakości: włoska odzież, skórzane obuwie oraz piękna biżuteria z kamienia naturalnego. Zapewniam, że jeśli tylko chcecie to Radzymin ubierze Was od stóp do głów na każdą okazję! Spróbujcie sami!

Warto skorzystać z aktualnych promocji np. u  dziewczyn z Salony Fryzjerskiego na hasło „Info Radzymin” zniżki na wszystkie usługi! Jest w czym wybierać!

W sesji uczestniczyli:

1. Agnieszki z Salonu Fryzjerskiego „Agnieszka” przy ul.Konstytucji 3 go Maja w Radzyminie

2. Sklep z odzieżą włoską Amo la moda (klik)
Radzymin Galeria Jezierski Business Park Al. Jana Pawła 49 B, Warszawa ul. Malborska 3

3. Sklep z obuwiem skórzanym „Buty dla każdego” przy ul. Stary Rynek 9 Radzymin

4. AgnesArt, czyli biżuteria z kamienia naturalnego, już od 20zł! Szukajcie i zamawiajcie na facebooku !

Serdecznie dziękuję za pomoc i zapał przy tworzeniu!


Zdjęcia wykonała Agencja Prestige Production. 

Masz pomysł? Chcesz pomóc w organizacji sesji?

Pisz na patrycjabonczewska@gmail.com 

Jeśli macie jakieś pomysły, sugestie, odnośnie rubryki modowej, chcecie nawiązać współpracę lub np. zorganizować wydarzenie w gminie i potrzebujecie pomocy  w organizacji lub wsparcia medialnego, chętnie pomogę.

P.S Wykonaliśmy mnóstwo świetnych zdjęć, niedługo stylizacje pojawią się na blogu jako sama fotorelacja.Etykiety: , , , ,