Pokaz marki Lattore


7 listopada w Klubie Capitol miałam przyjemność uczestniczyć w pokazie jesienno-zimowej kolekcji marki Lattore. To polska marka z ponad 20 letnim doświadczeniem, która oferuje nowoczesne i eleganckie ubrania dla kobiet. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam kolekcję, byłam zachwycona! Znalazłam wiele rzeczy, które chętnie zaprosiłabym do swoje szafy:) Zobaczcie sami;) 

Impreza została poprowadzona przez przemiłych ambasadorów marki Jarosława Milnera oraz Wiktorię Warnecką. Bardzo sympatycznie przywitała nas także Renata Gajowy - właścicielka firmy ( poniżej na zdjęciu)


ambasadorzy


Od pokazu minął już miesiąc, ale z marką Lattore mam do czynienia coraz częściej, np. podczas Miss Fashion World w Ptak Moda w Rzgowie w Andrzejkowy weekend. Modelki z pokazu były ubrane m.in w najnowsze kreacje Lattore (niedługo napiszę kilka słów o moim wyjeździe).
Teraz zapraszam na zdjęcia z Clubu Capitol. mała czarna w stylu Lattore, prosta, klasyczna, ozdobiona szykownym naszyjnikiem


Świetnie skrojone marynarkiMoja faworytka wśród modelek, piękna, zgrabna i świetnie się porusza.


Bardzo miło spędziliśmy ten sobotni wieczór w oglądając projekty Lattore, słuchając występu wspaniałego Grzegorza Carnasa z Magnetic Violin Show (poniżej zdjęcie artysty), którego miałam przyjemność słyszeć już po raz 2  oraz uczestnicząc w "pysznym"party ze wspaniałymi gośćmi.Za udostępnienie zdjęć dziękuję fotografowi 
Barto Dębkowskiemu Kreatyw Media www.kreatyw-media.pl


Konkurs wygrywa:


GRATULUJĘ!

poproszę o adres do wysyłki na emaila patrycjabonczewska@gmail.com