Jesienna garderoba


Cześć! 
Dziewczyny czy robicie porządki w szafie po lecie i po zimie przebierając swoje ubrania? Ja tak, rok temu mój przygląd wyglądał tak klik. W tym roku nie mam dla Was zdjęć mojej garderoby na jesień bo praktycznie wiele się nie zmieniło. Kilka rzeczy znikło (na skutek sprzedania) a doszedł tylko ten płaszcz ze zdjęcia poniżej, flanelowa koszula i sweterek, kupiłam te rzeczy latem przy okazji. Pozostałe  - głównie swetry - pochodzą z lumpeksowych zakupów w styczniu na początku tego roku. Przyznam się, że do niedawna nie lubiłam swetrów. Czułam się w nich grubo, nieelegancko, było mi w nich duszno i "gryzyły mnie" , ale od kiedy nauczyłam się dobierać je do swojej figury i zwracać uwagę na materiał i jakość polubiłam je nosić;) teraz wiem, że nawet w swetrze mogę wyglądać i czuć się szykowanie! 
Jesień to nie tylko swetry i płaszcze, w moim przypadku również zmiana torebki z kolorowej plażówki na ciemną shopperkę! 


Na początku jesieni przychodzi taki dzień kiedy porządkuję moją szafę, chowam rzeczy letnie i przeglądam jesienno-zmiowe. Przychodzi również czas na zmianę torebki z lekkiej, kolorowej pasującej do letnich sukienek (lewa strona) na ciemniejszą, zapinaną, wykonaną z grubszego materiału i pasującą lepiej do płaszczy i kozaków (prawa strona). W przypadku torebek również zostaję przy zabytkach z poprzednich sezonów, nie potrzebuję nic nowego;) 

 Jedną z rzeczy, za którą kocham jesienią to możliwość noszenia kolorowych szali i chustek! Wybieram klasyczne kolory płaszcza takie jak granat czy beż, dzięki temu mogę zaszaleć z dodatkami, poniżej 1/5 mojej kolekcji!;) 
 Nie zapominam też o moim ciepłym, kaszmirowo-wełnianym szalu od piumo. Zakładam go głównie wychodząc na zewnątrz, ale przyznam się, że czasem lubię przytulić się do niego wieczorem podczas leniuchowania, jest taki miły i ciepły! Kupiłam go jesienią 2015 i posłuży mi pewnie jeszcze dobrych kilka lat! 

Jak Wasze przygotowania do zmiany pory roku?:) 


A na koniec wyniki zabawy z fb, prezent otrzymuje:


Gratuluję! Proszę o wiadomość na priv;)